
Belkin 6-OUTLET ECONOMY SURGE PROTECTOR/POWER BOARD
04/04/2018
Apc – Schneider NETSHELTER SX 42U 600MM WIDE X 1070MM DEEP ENCLOSURE WITH SIDES BLAC – SPECIAL WHILE STOCK LAST
23/04/2018| Basic | |
|---|---|
| Brand Name: | APC by Schneider Electric |
| Product Type: | Power Array Cabinet |
| Miscellaneous | |
|---|---|
| Additional Information: |
Battery Information:
Licenses:
|
| Compatibility: | APC Symmetra PX96/160 UPS
|
| Physical Characteristics | |
|---|---|
| Depth: | 1070 mm |
| Height: | 1991 mm |
| Weight (Approximate): | 1209 kg |
| Width: | 600 mm |
Additional information
| Weight | 1209 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 107 × 200 cm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.